Rap-Serbia
March 28, 2024, 04:58:07 pm
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: www.rapserbia.tk

To je sada link za sajt
 
  Home Help Arcade Gallery Links Staff List Login Register  

seks sa životinjama

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: seks sa životinjama  (Read 4517 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Pingrai
Moderator
*****
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 241


« on: July 17, 2007, 04:09:26 pm »

Danci reklamiraju seks sa životinjama

Vlasnici životinja u Danskoj otvoreno putem interneta reklamiraju usluge seksa sa životinjama, napominjući potencijalnim mušterijama da neće biti krivično gonjene od strane policije i vlasti.
Vlasnici nesrećnih životinja čak idu toliko daleko da tvrde da životinje na ponudi imaju dugogodišnje iskustvo te da i same žele seks.
Bordeli ovog karaktera iznenađujuće su dobro posjećeni, a korisnici ovakvih usluga u Dansku dolaze i iz Njemačke, Holandije, Švedske i Norveške.
Farmer koji nudi seks sa životinjama tvrdi da je vrlo iznenađen što su neki kupci ove usluge spremni doći zaista izdaleka radi malo "maženja" sa životinjom. Pitanje je samo kako je moguće da su se vlasti oglušile na ovakve oglase. (oktobar, 2006.)

Umro tokom analnog sexa sa konjem

Jedan 45-ogodišnjak iz Sijetla podlegao je tokom analnog sexa sa konjem. Prema navodima tamošnjih medija čovjek je preminuo usljed naprsnuća debelog crijeva u toku "ljubavnog čina".
"Ova vrsta seksa u državi Vašington nije zabranjena ukoliko se ne radi o manjim životinjama, ovcama ili kozama." - rekao je narednik John Urquhart iz lokalne policijske stanice.
Informacije koje ima policija ukazuju da se na ovu farmu nedaleko od Sijetla dolazi preko internet "chat" kanala. (avgust, 2005.godina)

Počinio samoubistvo nakon seksa sa kokoškom

Pedesetogodisnji Zambijac objesio se, nakon što ga je njegova žena pronašla u seksualnom odnosu sa kokoškom, objavila je u zambijska policija.
Žena je zatekla supruga u nepriličnom činu, kada je pojurila u njihovu kuću kako bi otkrila uzrok buke iz kuće. Policijski portparol rekao je da je muškarac pokušao ubiti svoju suprugu, ali da je ona uspjela pobjeći.
Muškarac koji je živio u gradu Chongwe, udaljenom oko 50 kilometara istočno od glavnog grada Lusake, izvršio je samoubistvo nakon što su ga upozorili drugi seljani. (2004.)

Opštio - sa ježom!

Kada potencija prijeđe u impotenciju, neki muškarci su u stanju napraviti sve kako bi svoju muškost vratili na željeni nivo.
U okolini Kragujevca je, jedan tridesetogodišnjak poslušao savjet lokalne vračare te je prvo vrućom vodom polio ježa kako bi ispustio urin od kojeg je skuhao kavu.
No, to nije bilo sve. Potom je uzeo ježa kako bi opštio (?!) s njim. Naravno, to nije moglo završiti bez bolova pa se "impotentni" morao javiti urologu i požaliti mu se na strašne bolove. Završio je na operacijskom stolu s izbušenim penisom. (septembar, 2006. godina)

Silovao, pa oženio – kozu!

Mjesto radnje Sudan. Vrijeme radnje, septembarska noć... Noć je bila duga i topla. Njemu je trebao neko. Ili nešto. Razbuktalu strast mu je pomogla ugasiti koza. Ali tuđa. Platio je za tamošnje prilike masnu odštetu, i nju, obeštećenu - oženio.
Nakon što ga je vlasnik koze Alifi uhvatio "na djelu", pohotni je Sudanac završio kod seoskog starješine.
Siledžiji Tombeu starješina je odredio novčanu odštetu koju je ovaj isplatio vlasniku za njegovu obeščašćenu kozu.
"Dao sam mu tu kozu, i koliko znam, još su uvijek zajedno", rekao je Alifi.
"Oko ponoći sam čuo buku i odmah pohitao van da vidim što se događa. Tada sam ugledao Tombea kako siluje moju kozu. Povikao sam: ´Što to radiš?´. U tom je trenutku pao s koze, pa sam ga uhvatio i svezao", ispričao je Alifi za tamošnje novine Juba Post.
Potom je pozvao starije pripadnike zajednice koji su odlučili da se ne zove policija, već da se Tombe oženi kozom – kada ju je već tretirao kao ženu. (septembar, 2006. godina)

Silovao kozu do smrti

Jedan seljak sa Krita osuđen je u odsustvu na 4 mjeseca zatvora zbog silovanja koze koja je posle tog cina uginula.
Sud u Haklionu konstatovao je da je Dimitris Kijusis (37) iz sela Sikologis, silovao  nesrećnu životinju kako bi se osvetio njenom vlasniku.
Kijusis je na komšiju bio ljut jer je ovaj navodno stalno puštao svoje koze (a među njima i žrtvu) da pasu na njegovom imanju. Nalaz patologa je potvrdio da je životinja uginula od posledica silovanja, navedeno je na sudu. (2004.)

U zatvor zbog sexa sa kamilom

DUBAI - Muškarac iz Bangladeša osuđen je u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, gdje je radio kao vozač, na tri mjeseca zatvora, nakon što je proglašen krivim zbog seksa s kamilom.
Vozač je primijećen kako često odlazi u štalu svog poslodavca koji je postao sumnjičav. Jedan dan poslodavac je slijedio vozača u štalu i zatekao ga u odnosu s kamilom. Poslodavac je vidjevši taj prizor izgubio strpljenje i istukao vozača a potom ga odveo u policiju.
Vozač je priznao djelo, dodajući da je odnose imao samo s jednom kamilom u koju se zaljubio.
U skladu s islamskim zakonom kamila je ubijena. (oktobar, 2005. godina)


Uhapšen zbog sexa sa kravom

Muškarac iz Indije uhapšen jer se namjeravao seksati s kravom "na otvorenom". Neimenovani 22-godišnjak iz New Delhija uhapšen je jer je pronađen u "čudnom položaju" s kravom.
Policija kaže da je osumnjičeni pokušao seks s kravom na gotovo javnom mjestu te je priveden nakon što je komšija pozvao snage reda.
Muškarac je optužen za uznemiravanje javnosti. (2003. godina)

Silovao krave na farmi

Harold Hart, iz Neilsvila star 63 godine optužen je za seksualno zadovoljavanje sa životinjom nakon što je, imao seksualne odnose sa teletom.
On se rutinski zaustavljao na Grinvud farmi, uglavnom nakon zatvaranja barova ili na putu do striptiz klubova u blizini Maršfilda ili Neilsvila. Pošto su vlasnici farme ugradili detektore jer su redovno nalazili otiske stopala i tragove vozila na svom terenu Harold je uhvaćen.
Hart je priznao policiji da je imao seksualne odnose sa junicama prije nego što se zaposlio 1963. i da je nastavio prije godinu dana na farmi. Prilikom sexova je koristio konopac kako bi vezivao telad oko vrata. Procijenjuje se da je Hart navraćao na sex na farmi najmanje 50 puta. (februar, 2005.godina)


 Angry Angry Angry Shocked Shocked Shocked Huh? Huh? Huh? Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Lips Sealed Cry Angry
Report Spam   Logged

Quote from: nestor rapcaruje
Ref.
Ja tebra nemam para,
za rap imam dara,
skola me smara ,
ali instikt nikada nevara….  X2

Share on Facebook Share on Twitter

saki8050
Freestyler
***
Offline Offline

Posts: 137


Rebel Yell


« Reply #1 on: July 17, 2007, 04:32:27 pm »

Shocked Shocked Shocked Shocked jbt to je boles'...majke mi ovo je bolest..treba ih pozatvarati...[i da prochitala sam sve] znachi u shoku sam  Shocked
Report Spam   Logged

Nikada tuzhan zato mnogo besan, besan stresan dok ti ribu kresam Cool

**pogledaj u moje oci,tako upoznaces tugu
sacekaj da prodju suze,pa ces videti i dugu**
sAsHa
MC
****
Offline Offline

Gender: Female
Posts: 220



« Reply #2 on: July 18, 2007, 08:46:33 am »

Umobolno.... Zaprepascena sam....
Report Spam   Logged
DoCtor-X
Global Moderator
******
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 61


VELIKA PIŠA


« Reply #3 on: July 18, 2007, 09:39:41 am »

Sta sve u svijetu ima,BOLESNO!!!
Report Spam   Logged

nestor rapcaruje
MC
****
Offline Offline

Posts: 311


Respect


« Reply #4 on: July 29, 2007, 08:37:05 am »

stvarn BOLESNO...
Report Spam   Logged

YO YO.....
thruo a.k.a. sveti piša
Administrator
******
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 16777168


piša


« Reply #5 on: August 03, 2007, 09:43:09 pm »

Predivno! Oću ja da mi kornjača liže pišu dok ja kozu analno zadovoljavam jezikom... i to... Smiley
Report Spam   Logged
nestor rapcaruje
MC
****
Offline Offline

Posts: 311


Respect


« Reply #6 on: August 04, 2007, 07:20:15 am »

ha ha,,... hajde snimi pa nam nakaci...... Cheesy
Report Spam   Logged

YO YO.....
Dr. SALE
MC
****
Offline Offline

Gender: Male
Posts: 296



« Reply #7 on: August 09, 2007, 08:23:58 am »

Nemojte ovo sa zivotinjama pokusavati kod kuce - hahaha

  @Thruo
 Karaj se sa zivotinjama, ali samo pazi sa konjem, da ti ga ne zbici od pozadi, pa da i tebe izgubimo, tako mladog.
Report Spam   Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Bookmark this site! | Upgrade This Forum
SMF For Free - Create your own Forum
Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy
Page created in 0.058 seconds with 17 queries.